Witamy

Zapraszamy do obejrzenia nowego serwisu korporacyjnego
i do wirtualnej wędrówki po naszej firmie.

Aktualności

Naturalne fińskie masło Finuu - premiera na rynku 21 stycznia 2016:
Finuu to znana i lubiana marka wśród miksów premium, która jest numerem jeden w tej kategorii produktowej na polskim rynku (AC Nielsen). Dla wzmocnienia pozycji lidera Finuu wprowadziło na rynek nowość – masło Finuu, które jest następcą obecnego niegdyś na rynku Masła Fińskiego.
 
Marka Finuu w jasny sposób wskazuje jego kraj pochodzenia – piękną i czystą Finlandię. Dzięki temu konsumenci mogą mieć pewność, że masło Finuu powstaje z najwyższej jakości składników. Wspaniały smak produkt zawdzięcza doskonałemu mleku – krowy w Finlandii hodowane są na małych farmach, gdzie wypasają się na naturalnych pastwiskach.
 
Oprócz wspaniałego smaku, Finuu wyróżnia się długim 180-dniowym terminem przydatności. Nie jest to kwestia obecności w produkcie konserwantów, lecz specjalnego, rzadko spotykanego na świecie procesu produkcji, który pozwala zachować walory produktu przez długi czas, bez konieczności dodawania sztucznych dodatków.
 
Masło Finuu to produkt o uniwersalnym zastosowaniu – można nim nie tylko smarować pieczywo, ale również używać go do gotowania, pieczenia ciast, bądź też smażenia.
 
Dodatkowym walorem masła Finuu jest dostępność produktu w dwóch wariantach smakowych: klasycznym i solonym
 
finuu classic 1_1.jpg 
 
finuu_solone_1.jpg 

 


Powrót powrót

Zapraszamy do Centrum Prasowego, gdzie znajdziecie informacje o firmie, galerię zdjęć a także wybrane publikacje na temat Spółki.

Więcej